בית - בלוג - חברת הנדסה ופיתוח

חברת הנדסה ופיתוח

חברת הנדסה ופיתוח

פיתוח מוצר נעשה באמצעות תהליך תכנוני מעמיק שכולל הגדרה של מספר אלמנטים, למשל הלוגיקה שעליה מבוסס המוצר (מה הבעיה שהמוצר צפוי לפתור ואת אופן הפתרון), חווית המשתמש, ממשק העבודה של המוצר ועיצוב המוצר.
חברת הנדסה ופיתוח המתמחה בליווי והובלת תהליך משלב הרעיון, דרך כל שלבי הפיתוח ועד להעברה לייצור תוכל ללכת איתך, הלקוח את כל הדרך בביטחה, בדרך הקצרה והמקצועית הנכונה עבורך עד לתוצר הסופי.
פיתוח מוצר רפואי חשוב לזכור שהתחום הרפואי הוא אחד התחומים המתפתחים והמשתנים ביותר מבחינה טכנולוגית, כך שהשוק של פיתוח המוצרים הרפואיים רק תופס תאוצה עם הזמן. עם זאת, כאשר מדובר בפיתוח מוצר רפואי התהליך הגנרי של פיתוח מוצר נחשב מסובך יותר, הן כאשר מדובר במוצר רפואי גרידא (למשל ציוד שמשמש בחדרי ניתוח) והן כאשר מדובר במוצר נלווה/ציוד עזר.
הסיבה לכך פשוטה – בניגוד למוצרים בתחומים אחרים, מוצרים רפואיים מיושמים על בני אדם על כל המשתמע מכך.   לכן, מוצרים רפואיים חייבים להיות מיוצרים בהתאם לנהלים מחמירים וקשוחים של רשויות הבריאות בעולם. למשל, נהלים שמגדירים את אופן תכנון המוצר, את סביבת הייצור שלו, את סביבת העבודה שלו ועוד.

למה לפנות לחברת הנדסה ופיתוח?

  • בכל הנוגע לפיתוח מוצר רפואי יש לפנות לחברת הנדסה ופיתוח שמתמחה במכשור רפואי. חברה זו יכולה לסייע במהלך שלבים בתהליך התכנוני, למשל:
  • אפיון התכונות הרצויות של המוצר אל מול המתחרים הקיימים בשוק.
  • לבקר על תהליכי הפיתוח השונים ולנהל את תהליך הפיתוח כולו.
  • לייצר אב טיפוס למוצר שימחיש את פעולתו, יוודא את עבודתו ויאפשר לבדוק את יעילותו בתנאים האופטימאליים ביותר (למשל קליניקות, מרפאות של בתי חולים ועוד). לאחר מכן ובהתאם לדרישה  ייצור המוצר בסדרות קטנות או בייצור המוני.
  • ולא פחות חשוב – לדאוג שהמוצר יקבל את כל האישורים הרגולטוריים הרלוונטיים כדי שניתן יהיה להשתמש בו בפועל, כלומר ליישם אותו על בני אדם.
  • אנחנו בחברת NEAT נלווה אתכם לאורך כל הדרך משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר. פנו אלינו והבטיחו מקצועיות לכל אורך הדרך.