בית - בלוג - מערכות השקיה בסטנדרטים שלא הכרתם

מערכות השקיה בסטנדרטים שלא הכרתם

מערכות השקיה בסטנדרטים שלא הכרתם

מערכות השקיה הינן אחד המוצרים המופלאים ביותר שיש ולכך כמה סיבות. ראשית, בשנים האחרונות עבר התחום שינויים מרחיקי לכת. אם פעם היה מדובר במערכת צנרת בסיסית שתופעלה בשיטות המיושנות שהיו מוכרות עד אז, הרי שכיום אנחנו רואים יותר מערכות השקיה חכמות, מסועפות ושנותנות מענה על קשת צרכים רחבה הרבה יותר מאשר בעבר. זה מביא אותנו לסיבה השנייה שהופכת את מערכות ההשקיה לכה מרתקות – הקשר הדו סטרי בין שינויים במגוון עולמות תוכן: ארכיטקטורה, טכנאות נוף, טכנולוגיה ממוחשבת, בוטניקה ועוד, לבין השינויים שחלים בהן.

כחלק מהזיקה העמוקה אל השילוב בין הנושא הטכנולוגי לבין חדשנות הנובעת ממודרניות ולמידה, גם חברת NEAT עוסקת בפיתוח מערכות השקיה משוכללות. מעבר לכך, החברה גם מציעה מעטפת שירותים עבור חברות פיתוח ויזמים פרטיים העוסקים בתחום ומעוניינים לקבל ליווי אישי החל משלבי התהליך הראשוניים ביותר וכלה בייצור המערכת הלכה למעשה. לחברת NEAT ניסיון עשיר של למעלה מ 15 שנה ואת הניסיון הזה היא מביאה אל כל תהליך ליווי, במטרה לכוון את היזמים והמפתחים לכדי מיקסום יכולותיהם בתחום והפקת תוצרים מרשימים. החברה רואה בכל תהליך ליווי אתגר חיובי ואף מציעה תהליכי ליווי ארוכי טווח מתוך אמון מלא בלקוחותיה ובמוצרים העומדים בפני פיתוח.במטרה להעניק ללקוחותיה את חווית השירות המוצלחת ביותר, מקפידה NEAT לקבל אל שורותיה רק אנשי המקצוע איכותיים, בעלי ידע, ניסיון ותוצאות מוכחות, שיכולים למנף כל יוזמה חדשה בתחום מערכות ההשקיה ותחומים נוספים כגון: פיתוח אפליקציות, סנסורים, רובוטיקה, מכשור רפואי ועוד. לכן, ליווי של חברת NEAT יאפשר לכם להוציא אל השוק מוצר ברמה גבוהה שיוכל לשמש אתכם הן בפניה למשקיעים והן בפניה ללקוחות קצה.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת אל מסע מרתק, שבבסיסו המכנה המשותף הרחב בין NEAT לבין לקוחותיה – ההבנה כי הפיתוח של המאה ה -21 הינו תהליך הכולל רבדים שונים ונעשה בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מתבצע בין שילוב של תשוקה לתחום, לבין יישום ידע מקצועי וחשיבה יצירתית.