בית - בלוג - NEAT בונה אתכם את עולם המחר, כבר היום

NEAT בונה אתכם את עולם המחר, כבר היום

NEAT בונה אתכם את עולם המחר, כבר היום

מכשור רפואי הינו אחד התחומים הבודדים בהם לא רק שאין דריכה במקום, אלא מדי יום מתחוללת בו עוד פריצת דרך משמעותית. לפריצות הדרך הללו יש חשיבות ראשונה במעלה משום שיש באפשרותן להשפיע לחיוב על חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם ולשנות אותם מקצה לקצה, שלא לומר להציל אותם. בדרך כלל, מי שפונה לתחום הפיתוח של מכשור רפואי עושה זאת מתוך תשוקה אמיתית לשלב בין מצוינות ויכולות טכנולוגיות גבוהות לבין זיקה הומאנית שעיקרה סיוע לזקוקים לטיפול רפואי ושיפור איכות החיים שלהם באמצעות אבחון וטיפול מדויקים מאי פעם.

זוהי גם האוריינטציה לפיה פועלת חברת NEAT, חברת בוטיק בתחום המכשור הרפואי, עם מוניטין עשיר של למעלה מ 15 שנה. במהלך שנות פעילותה ליוותה החברה עשרות יזמים וחברות בענף המכשור הרפואי וזאת תוך מטרת-על שעיקרה סיוע ללקוחות הקצה על-ידי עידוד מפתחי המכשור בצורה אקטיבית ואפקטיבית. לNEAT כמה יתרונות ברורים על פני המתחרים והם אלו ההופכים אותה לאפשרות הטובה ביותר העומדת בפני מהנדסים, מנהלי פיתוח, סטארט אפים וכדומה: ראשית, החברה מעניקה מעטפת שירותים מלאה, הכוללת ליווי על-ידי אנשי מקצוע בכירים החל מהשלב ההתחלתי של התהליך הכולל הצגת רעיונות ועד להשקת המוצר המוגמר בהצלחה. שנית, NEAT פועלת מתוך מחויבות לטווח ארוך ללקוחותיה ולכן מלווה פרויקטים ארוכי טווח, תוך גיבוש חזון ברור על דרך הפעילות המשותפת. בנוסף להיבטים הטכנולוגיים והשיווקיים מצטיינת החברה במתן שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומעניקה לכל שירות בהתאמה אישית, עם יחס חם ואוהד.

NEAT אינה מגבילה את עצמה מבחינת אופי המוצרים אותם היא בוחרת ללוות וניתן למצוא תחת מטרייתה יזמים המפתחים מכשור רפואי לשימוש אסתטי-ביתי ויזמים המפתחים מכשור רפואי רגיש עבור פעולות כירורגיות ופולשניות מורכבות. בהמשך לכך, היא מעודדת גם את לקוחותיה לגלות יצירתיות פורצת דרך וחשיבה לא מקובעת, במטרה להפיק מוצרים שיעשו שינוי משמעותי בעולם הרפואה ויקדמו את האנושות קדימה בדילוגים רחבים. כל אלו, הופכים אותה לבחירה האידיאלית עבורכם, המפתחים.