בית - בלוג - NEAT מובילה בקלינטק וביחד אתכם פורצת דרך

NEAT מובילה בקלינטק וביחד אתכם פורצת דרך

NEAT מובילה בקלינטק וביחד אתכם פורצת דרך

ענף הקלינטק הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. זאת לאור החיפוש המתמיד אחר פתרונות שיאפשרו לאנושות לנצל את מלוא המשאבים והפיתוחים הטכנולוגיים של המאה ה-21 וזאת תוך צמצום העלויות, צריכת האנרגיה, זיהום הסביבה, ייצור הפסולת ועוד. זוהי חלק מהמגמה הירוקה שפשטה בעולם ועונה על הצורך הדחוף למדי לצמצם את נזקי האנושות בהיבט הסביבתי, מתוך ראייה לטווח קצר וארוך ושאיפה לשפר את איכות החיים על-פני כל כדור הארץ.

גם חברת NEAT היא חלק ממגמה זו ונוטלת חלק פעיל בפיתוח מוצרי קלינטק וליווי יזמים וחברות פיתוח העוסקות בתחום. ל NEAT ניסיון של למעלה מ 15 שנה בפיתוח מוצרים שונים, כולל מכשור רפואי מורכב, אפליקציות, חומרה, רובוטיקה ועוד. הניסיון הרב שנצבר בחברה הוא זה המאפשר לה וללקוחותיה לגלות חדשנות פורצת גבולות ולהוביל תפיסות משנות חיים בכל הקשור לתפעול אנרגיה ירוקה תוך באלמנטים כגון רוח, מים, נפט ועוד. חדשנות זו מגובה בצורה לוקאלית וגלובאלית באמצעות חקיקה רלוונטית, תפיסות תרבותיות וצרכניות ומשקיעים פוטנציאליים. לכן, העיסוק בה מגלם בתוכו לא רק הזדמנויות כלכליות מפתות אלא גם הזדמנות להטבעת חותם משמעותי על חייהם של אנשים, בעלי חיים וצמחים על פני כל כדור הארץ.

שניים ממוצרי הדגל של NEAT הם חיישן לאיתור נזילות מים וחיישן לאיתור מצבורי כימיקלים במי שתיה. אלו הן דוגמאות למוצרים אותן מפתחת החברה והם מעידים כי יש בידה את הידע המקצועי על-מנת ללוות את המפתחים מוצרים דומים. כחלק מהחזון של חברת NEAT , הליווי מתבצע תוך מתן מעטפת שירותים הרמטית, המוודאת כי היזם מקבל מענה על כל צרכיו תחת אותה קורת גג.

NEAT מלווה את המפתחים החל מהשלבים הראשוניים ביותר בתהליך ועד לשלב בו מופק המוצר הסופי ועושה זאת באמצעות אנשי המקצוע המצטיינים ביותר בתחומם ובאמצעות מעקב תמידי אחר השינויים בענף והחידושים הטכנולוגיים הנלווים לו ויישומם בשטח. לאור כל אלו, מהווה החברה חממה אידיאלית עבור כל מי שזקוק לליווי צמוד בפיתוח מוצרי קלינטק.