בית - בלוג - NEAT מלווה יזמים המפתחים מערכות לגילוי נזילות

NEAT מלווה יזמים המפתחים מערכות לגילוי נזילות

NEAT מלווה יזמים המפתחים מערכות לגילוי נזילות

אחד הפיתוחים המרתקים ביותר של NEAT הינו מערכת חיישנים מתוחכמת, הממוקמת בצינורות כיבוי המצויים בצורה שגרתית ונגישה בסביבה האורבאנית. עבודתם של החיישנים מבוססת על טכנולוגיה חדשנית המשתלבת עם השיטות המודרניות לבניית רשתות צנרת "חכמות". המערכת כולה מבוססת תשתית GPS ותשתיות נוספות המאפשרות איתור נזילות בזמן אמת בעומק של עד 500 מטרים בתוך הצנרת המסועפת.

זוהי רק דוגמה אחת לידע הטכנולוגי, המקצועי והשיווקי שיש בידי החברה, ידע בו היא משתמשת על בסיס קבוע לטובת סיוע לחברות פיתוח והנדסה ויזמים בתחום הקלינטק, כמו גם בתחומים כגון מדיקל, רובוטיקה, אפליקציות, מכניקה ועוד. מעבר לעובדה כי ל NEAT ניסיון עשיר של למעלה מ 15 שנה בתחומים אלו, היא מקפידה לאגד בתוכה אך ורק אנשי מקצוע המגלים תכונות של מצוינות, שאפתנות וביצועים טכניים גבוהים לאורך זמן ובצורה עקבית. כל אלו, הופכות את החברה למטריה רחבה מתחתיה ניתן ליהנות ממגוון שירותים המעניקים לכל מפתח ויזם גיבוי מלא וליווי צמוד החל משלבי הפיתוח הראשוניים ועד ייצור המוצר הסופי והוצאתו לשוק.מערכות גילוי מים הינן חלק בלתי נפרד מהמגמה הירוקה המאפיינת צרכנים, תעשיות ומדיניות לאומית ובינלאומית החל משנות ה-90 של המאה ה-21. NEAT גאה להיות חלק בלתי נפרד ממגמה זו ולמצב את עצמה ואת המפתחים שהיא מלווה כמובילי דרך בתחום. ליווי של NEAT מאפשר למגוון רעיונות לממש את הפוטנציאל הטכנולוגי-סביבתי-הומאני הגלום בהם, פוטנציאל שאולי לא היה בא לידי ביטוי אלמלא היה זוכה לליווי מקצועי ומקיף. זאת כמובן לצד גם הפוטנציאל הרווחי הגלום בכל פיתוח בתחום, שגם אותו יש להביא לידי מיקסום.

לכן, אם אתם מעוניינים במקום שיספק לכם שירות למעלה מהמצופה ואף יסייע לכם להתוות את המשך דרככם המקצועית והכלכלית, NEAT הינה המקום האידיאלי עבורכם. החברה משרתת יזמים וחברות בכל היקף ולכן יש סיכוי טוב שגם אתם תוכלו להתברג בקלות תחת תכנית הליווי של החברה ולרקום עור וגידים לרעיון שלכם למוצר שיכול לשנות את העולם.